Turkuvaz Anadolu

Yazar Admin
3 Dinlenme

İnternet üzerinden yayın yapan radyo kanallarının sayısız her geçen gün artarken, ilk olarak 2016 yılında internet üzerinden yayına başlayan radyo kanalı Turkuvaz Anadolu'dur. Turkuvaz Anadolu Canlı Dinle radyosu keyifli müziklerle sizi buluşturuyor.

"Yerli ve milli  radyo" sloganıyla  canlı yayın yapan radyo, Turkuvaz Medya gurubu bünyesinde faaliyettedir. Turkuvaz Anadolu radyosunun öbür radyolar gibi belirli bir merkezi olmadığından dolayı, dinleyicilerin internet üzerinden ulaşıyor.

Turkuvaz Anadolu Canlı Dinle

Türk halk müziği ağırlıklı yayın yapan, Turkuvaz Anadolu Canlı Dinle radyosunu Türk halk müziği seven insanlara ilaç gibi gelecektir. Tüm insanlar tarafından bilinen eski, unutulmaya yüz tutmuş müzikleri size hatırlatacak ve dinlerken zevk alacaksınız.

Dinleyicilerini maziye götüren türküleri ve türk halk müziği şarkıları genellikle geçmişte popüler olan ve günümüzde de popülerliğini sürdüren şarkılar sizi başka diyarlara götürecek.

Turkuvaz Anadolu frekansı olmamasına rağmen İnternet üzerinden de dinleyenlerine birç ok konuda garanti vermeyi hedeflemiş ve başarmıştır. Bu sayede de her geçen zaman da dinleyici kitlesini büyük ölçüde artırmıştır.

Az bilinen radyo kanalları arasında yer alıyor olsada, dinleyici kitlesine sesini 2016 yılında duyuran radyo, o günden bu güne kadar pek çok dinleyicisini de kendisine bağlamayı başarmış, kendisine güçlü bir alt yapı oluşturmuştur. Çoğu radyolar dinleyici kitlesine keyifli müzikler çalmak yerine reklamlara öncelik vermektedir. Fakat Turkuvaz Anadolu Dinle, reklamları hep ikinci planda tuutu ve dinleyenlerinin zevk ve arzularına öncelik vererek, bu alışıla gelmiş durumu ortadan kaldırmaktadır.

Bu da radyonun kısa zaman içerisinde kitlesini büyütmesinde büyük rol oynamıştır. Yerli ve millî radyo kanalları arasında yer alan bu radyo dinleyenlerinin güne iyi başlayabilmeleri için günün her saatinde canlı yayın yapmaktadır.

Sabahın erken saatlerinde keyifle uyanmanızı ve akşam saatlerinde de dinlenmenizi sağlayan eserlere yer vermektedir. Günümüzde Türk halk müziği yayını yapan radyo kanallarının sayısı pek çok azdır. Fakat Turkuvaz Anadolu radyosu bu olayı tüm anlamıyla ortadan kaldırmakta ve Türk Halk müziği sevenlerini Türk Halk müziği ziyafeti vermektedir.

Yorumlar

Yorum Yazmak İster Misin?

Radyoyu Paylaş

İlgili Radyolar

Radyo Alaturka

Turkuvaz Anadolu

Cem Radyo

Radyo Manavgat

Tutak FM

Tüm Kategoriler

Çok Dinlenen Radyolar

Reklamsız Pop Radyo

Adana FM

Kent Fm Kırşehir

Moral FM

Radyo Alaturka

Gözyaşı FM

Arabesk FM

Tutak FM

Radyo Romantik Türk