Radyo Alaturka


Yazar Admin
371 Dinlenme

Radyo Alaturka Türk kültürüne ait olan Türk Sanat Müziği'ni çalarak dinleyicilerine Türk müziğini sevdirmeye çalışmıştır. Bu radyo kanalında 50, 60, 70 ve 80 li Yıllara damgasını vuran sanatçıların güzide şarkıları ve eserlerine yer verilmektedir. Ruhunuza hitap eden şarkıları çalarak siz değerli dinleyicileri memnun etmeye çaba gösteren bir radyo kanalıdır.

Radyo Alaturka Dinle

Alaturka radyo kanalları arasında en güzel şarkıları çalan radyo kanallarından birisidir. Kesintisiz müzik keyfini yaşatmak amacıyla reklamları az miktardadır.

Radyo Alaturka, merkezi İstanbul'da olan Türk Sanat Müziği'ne Odaklanmış bir radyo kanalıdır. 91.0 frekansında yayın yapmakta olan radyo kanalı, programlarıyla ve eşsiz müzik dinletisiyle müzik şöleni yaşatıyor.

16 Nisan 2004 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Alaturka, üstün teknolojiye sahip studyosuyla CD kalitesinde ses kalitesini sunuyor. Bu kanal kullandığı teknolojiler sayesinde dünyanın her yerine yayın yapıyor. (İnternet üzerinden)

Yayın Akışı

Hafta içi her gün: 07:00 - 10:00 Ahmet AKKUŞ, Güne Merhaba programıyla hafta içi her gün aynı saatinde yayınına başlıyor.

Hafta içi her gün: 17:00 - 20:00 Beyza KOÇ - İle Nağmeler programıyla hafta içi her gün bu radyo da çıkıyor.

Hafta sonu her gün: 23:00 - 01:00 Kerem ALBAYRAK - Kerem Gibi isimli programıyla haftanın stresini üzerinizden alacak Türk Sanat Müziği Parçalarına yer verecektir.

 

 

 

Yorumlar

Yorum Yazmak İster Misin?

Radyoyu Paylaş

İlgili Radyolar

Radyo Manavgat

Turkuvaz Anadolu

Tutak FM

Radyo Alaturka

Cem Radyo

Tüm Kategoriler

Çok Dinlenen Radyolar

Reklamsız Pop Radyo

Adana FM

Kent Fm Kırşehir

Moral FM

Radyo Alaturka

Gözyaşı FM

Arabesk FM

Tutak FM

Radyo Romantik Türk