Adana FM

Yazar Admin
759 Dinlenme

Adana Fm Adana ilimizde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Çaldığı müzik türü Arabesk / Fantezi dir. Adana Fm 95.3 frekansında yayın yapan bir kanaldır. 

Bu Adana kanalı 1992 yılından bu yana kaliteli yayın hayatına devam etmektedir. Adana ve yakın çevre ilçelerde yayın yapan radyo kanalını tüm arabesk fantezi müziiği sevenler sitemizden dinleyebilir.

Adana Fm Canlı Dinle

Profesyonel kadrosuyla, çalınan müziklerle bir çok insan tarafından sevilerek dinleniyor. Otobüslerde, minibüslerde, taksilerde, tekstil ve işyerlerinde ve bir çok yerde dinleniyor. Programlar ve çalınan müziklerin kaliteli olması sebebiyle Arabesk sevenler keyifle dinliyor.

Yorumlar

Yorum yapan kullanıcı
Busra, 21.03.2021 23:34 tarihinde yazdı.

Hayirli aksamlar selahattin ozdemirden aramizda sira daglar sarkisini cani gönülden sevdigim esim Ugur kirala armagan ediyorum c13 kogusunda yatmakta olan esime hediye ediyorum

Yorum yapan kullanıcı
Busra, 21.03.2021 23:34 tarihinde yazdı.

Iyi aksamlar adana kurtculer e tipi kapali cezaevindec13kogusunda yatmakta olan esim ugur kiral ve kaynim ali kirala ac kapiyi gardiyan sarkisini armagan ediyorum onlara ve tum kader mahkumlarina gelsin

Yorum Yazmak İster Misin?

Radyoyu Paylaş

İlgili Radyolar

Adana FM

Arabeskland

Arabesk FM

Tutku FM

Genç Kral FM

Sultan Radyo

Tüm Kategoriler

Çok Dinlenen Radyolar

Reklamsız Pop Radyo

Adana FM

Kent Fm Kırşehir

Moral FM

Radyo Alaturka

Gözyaşı FM

Arabesk FM

Tutak FM

Radyo Romantik Türk